Bränditoodete Outlet OÜ on kiiresti arenev jalatsite ja riiete jaemüügiga tegelev ettevõte. E-poe loomine on järgmine samm meie edukale tegutsemisele sotsiaalmeedias. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetbrändide tooteid turuhinnast 40-80% soodsamalt. Et kvaliteetne toode oleks kättesaadav igale tarbijale.

Müüme tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid – Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Mustang, Skechers, Crocs, Sheego, Rieker, Tamaris  jne. Meie kaubavalikus on jalatseid ning riideid kogu perele mitmekülgseks ja kvaliteetseks vaba aja veetmiseks, tööl käimiseks ja tervisespordiks.

Peame väga oluliseks, et saaksime pakkuda kaupa erinevas suuruses kandjatele – seetõttu on valikus riideid suuruses 32-60 (XXS-8XL), jalanõusid naistele 36-44.

Soovime pakkuda Teile meeldivat ostuelamust!

"One of the best themes I've used so far. Very flexible and a lot of options you often miss with other themes. Keep it up!"

Jason Holt

Happy Client

"Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere"

Georgia Schultz

Happy Client

Alusta kirjutamist ja vajuta Enter, et otsida

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Salvesta ja jaga ostukorvi
Sinu ostukorv salvestatatakse ja luuakse spetsiaalne link, millega saad ise ostu hiljem lõpetada või mida saad jagada oma sõpradega, et neil oleks lihtsam ostu sooritada.
Tagasi Salvesta ja jaga ostukorvi
Sinu ostukorv salvestatakse toote piltide ja informatsiooniga ning ostukorvi kogumaksumusega. Võid selle saata nii endale, kui oma sõbrale, et käesolevate toodete ostu sooritamist segamatult hiljem jätkata.
Sinu ostukorv saadeti edukalt e-mailiga :)