Avaleht Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

by NoobiDoobiDoo

PRIVAATSUSPOLIITIKA

  1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks (nimi, perekonnanimi, aadress, telefoni number ja meiliaadress).
  2. Kauba eest tasumine toimub väljaspool e-poodi, Kliendi poolt valitud panga turvalises krüpteeritud keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
  3. Isikuandmed, mis on vajalikud tellitud kauba Kliendile saatmiseks, edastatakse logistikapartnerile (Omniva – Eesti Post AS, Smartpost – Itella Estonia OÜ).

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse?

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

Milleks isikuandmeid kasutatakse?

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. Veebipood kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid.

Otseturundus

Veebipood saadab kliendile uudiskirju ning pakkumisi kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Isikuandmete vastutav töötleja on Bränditoodete Outlet OÜ, registrikood 14975248.

©2023 Bränditoodete Outlet OÜ,  Kõik õigused kaitstud. Leht loodud Designation OÜ poolt.